historia dwóch kapeluszników

Łukasz

Kamil

Przeżyliśmy super przygodę, fotografowaliśmy, śmialiśmy się, umieraliśmy dwa dni na chorobę morską po wyprawie statkiem, aby zobaczyć wieloryby. Siedzieliśmy w hot pocie, wiadrami nosząc wodę z czajnika, żeby go napełnić, bo chcieliśmy cieszyć się widokiem zorzy polarnej.

Duet w Pracy

Początki Cardigan Brothers

Pary, którym robiliśmy sesje mówią, że jesteśmy ślubnymi ninja. Potrafimy wtopić się w tłum i wyłuskać z chwili najbardziej emocjonalne i prawdziwe momenty. Znaleźć takie detale, po których obejrzeniu robi się wielkie oczy i mówi „woow”.

Właśnie na Islandii odkryliśmy, że mamy podobne spojrzenie na świat. A z czasem postanowiliśmy stworzyć projekt Cardigan Brothers.

Skąd się wzięła nazwa?

Jak to robimy?

Kamil chodził w długich kardiganach z kapturem, które były genialne na islandzką pogodę. Strasznie mi się spodobały, a on dał mi swój w prezencie. Kiedy się poznaliśmy, każdy z nas potrzebował przyjaciela.

Dziś jesteśmy jak rodzina, wspieramy się, razem pracujemy. Nasza historia, to tak naprawdę opowieść o przyjaźni, pasji i przeznaczeniu.

Przed każdym ślubem poznajemy Parę Młodą i dowiadujemy się co jest dla Was najważniejsze, kogo chcielibyście zobaczyć, co zapamiętać. Podczas ślubu już nie raz musieliśmy robić o wiele więcej niż zdjęcia - rozruszać parkiet, zastąpić DJ-a, skrócić suknię ślubną, zawiązać muchę, założyć welon, uzupełnić zapasy alkoholu, improwizowanym bandażem ustabilizować skręconą kostkę bo przecież impreza nie może się tak zakończyć :-)

Kim jest Kamil ?

Ekspert od zadań specjalnych, uwielbia dynamiczne ujęcia, których uczył się fotografując między innymi rajdy samochodowe i koncerty. To dzięki niemu robimy prawdopodobnie najlepsze zdjęcia z parkietu.

12 lat doświadczenia w branży ślubnej, fashion i fotografii produktowej to gwarancja, że na Waszym ślubie nie zostanie pominięty żaden ważny detal.

Kamil przetestował setki obiektywów, aparatów i potrafi się odnaleźć w praktycznie każdej sytuacji zdjęciowej. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

Kim jest Łukasz?

W wieku 24 lat miał już na swoim koncie prowadzenie kilku restauracji, organizację niejednej imprezy, a nawet otwarcie własnego lokalu i wysokie stanowisko w renomowanym banku.

Jednego dnia zarządzał hotelem, a drugiego budował jaskinie lodowcową. Oprowadzał wycieczki i fotografował na zlecenie islandzkich biur turystycznych.

To właśnie niezliczone wyzwania, które podejmował i możliwość przebywania w cudownym, rajskim miejscu - ukształtowały go jako fotografa.

Jesteśmy dla was!

Uważamy, że życie jest przygodą. Tak, jak w podróży trzeba mieć plan i nie zapominać, że najważniejsze jest czerpanie z życia radości. Dlatego jesteśmy odważni i z pozytywnym nastawieniem mówimy światu: TAK!

Wiemy, że, aby być szczęśliwym trzeba się tym szczęściem dzielić i do tego potrzeba ludzi. Najlepiej takich, którzy patrzą na życie podobnie. Poprzez fotografię chcemy do nich dotrzeć poznać i wspólnie tworzyć wyjątkowe historie, które mogą stać się inspiracją dla wielu ludzi. Chcemy im w tym pomóc np. organizując nietypowy ślub, czy sesję.

Misja

Cardigan Brothers

Jeśli myślicie podobnie i chcecie taką sesję lub ślub:

Napiszcie do nas